Optický Patchcord SM

E2000/APC-E2000/APC, 5m

Kód: OPATD-E2A-E2A-20-5 Výrobce: LACERTA
479,34 Kč
580,00 Kč s DPH
* pro svou Vo cenu se přihlaš nebo zaregistruj
Skladem

Kompletní specifikace

Optický propojovací kabel (optický jumper) singlemode 9/125
E2000/APC-E2000/APC
5m
žlutý
duplexní
2.0 mm
FTTH

Parametry

délka: 5m
konektory: E2000/APC-E2000/APC
typ vlákna: SM
provedení: duplex

Videa