Optický patchcord SM

LC/APC-LC/APC, 2m

Kód: OPATD-LCA-LCA-20-2 Výrobce: LACERTA
97,52 Kč
118,00 Kč s DPH
* pro svou Vo cenu se přihlaš nebo zaregistruj
Skladem

Kompletní specifikace

Optický propojovací kabel (optický jumper) singlemode 9/125
LC/APC-LC/APC
2m
žlutý
duplexní
2.0 mm

Parametry

délka: 2m
konektory: LC/APC-LC/APC
typ vlákna: SM
provedení: duplex