Optický patchcord SM

SC/APC-SC/PC 10m

Kód: OPATD-SCA-SCP-20-10 Výrobce: LACERTA
145,45 Kč
176,00 Kč s DPH
* pro svou Vo cenu se přihlaš nebo zaregistruj
Skladem

Kompletní specifikace

Optický propojovací kabel (optický jumper) singlemode 9/125
SC/APC-SC/PC
10m
žlutý
duplexní
2.0 mm
FTTH

Parametry

délka: 10m
konektory: SC/APC-SC/PC
typ vlákna: SM
provedení: duplex

Videa