Optický Patchcord SM

SC/PC-SC/PC, 1m

Kód: OPATD-SCP-SCP-20-1 Výrobce: LACERTA
92,56 Kč
112,00 Kč s DPH
* pro svou Vo cenu se přihlaš nebo zaregistruj
Skladem

Kompletní specifikace

Optický propojovací kabel (optický jumper) singlemode 9/125
SC/PC-SC/PC
1m
žlutý
duplexní
2.0 mm
FTTH

Parametry

délka: 1m
konektory: SC/PC-SC/PC
typ vlákna: SM
provedení: duplex

Videa