Optický patchcord SC/APC-E2/APC simplex

SC/APC-E2000/APC 30cm

Kód: OPATD-SCA-E2A-20-03 Výrobce: LACERTA
191,74 Kč
232,00 Kč s DPH
* pro svou Vo cenu se přihlaš nebo zaregistruj
Skladem

Kompletní specifikace

Optický propojovací kabel (optický jumper) singlemode 9/125
SC/APC-E2000/APC,
30cm
žlutý
simplex
vysoká kvalita provedení
kabel vhodný např. pro měření
FTTH

Parametry

délka: 30cm
konektory: SC/APC-E2000/APC
typ vlákna: SM
provedení: simplex

Videa